HOTEL CONTINENTAL - SKOPJE!

 
НОВОГОДИШНИ
 
ЗАБАВИ!!!
 
MENI #1.    тел: 02 3-133-333
 
MENI #2. тел: 02 3-133-333
 
 
MENI #3. тел: 02 3-133-333

SALI ZA PROSLAVA

HOTEL CONTINENTAL

HOTEL CONTINENTAL
Site Hoteli I apartmani vo Makedonija po najdobri ceni,luksuzni hoteli I apartmani,iznajmuvanje na sobi vo sekoe vreme,sobi za edna vecer,online booking,raspolozlivi apartmani,pretsedatelski apartmani,kralski apartmani,online rezervacija na hotelski sobi,

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ХОТЕЛ ФЛАМЕНГО

Хотел Фламенго е модерен хотел со 4-ѕвезди, луксузен и удобен градски хотел со базен, централно лоциран во Охрид, Македонија.

Хотелот нуди 24 часовна услуга:

 • Паркинг со мониторинг,
 • Сеф,
 • Централна клима и греење,
 • Бизнис клуб со компјутери,
 • Интернет, принтер, скенер и факс – достапни 24часа,
 • Собна услуга,
 • 24ч бар... 

Реновиран и декориран специјално за вашите потреби и удобен престој.

Идеален за релаксација, со базен и покриена тераса со влез само за гостите од хотелот.

ХОТЕЛОТ РАСПОЛАГА СО 49 СОБИ:

 • 25 twin rooms,
 • 5 double (queen) rooms,
 • 9 еднокреветни соби,
 • 6 кралски соби...

Сите соби се реновирани со модерни комодитети:

 

 • индивидуални клима уреди
 • кабелска ТВ
 • бесплатен интернет
 • дирекна телефонска линија
 • мини бар
 • приватно WC со туш кабина

 

Кралските соби и апартмани нудат поглед кон прекрасната Самоилова Тврдина.

Сите WC-a имаат туш-кабина, фен, телефон и ТВ/радио.

Апартманите додатно имаат туш со масажа и бањарки.

РЕСТОРАН & БАР 

Ресторанот нуди доручек за сите гости.

Ручек и вечера се сервираат по барање.

Ручекот и вечерата во хотел "Фламенго" се традиционални Македонски јадења.

КОНФЕРЕНЦИСКА САЛА

Хотел "Фламенго" нуди сали за состаноци со флексибилно уредување:

Поголемата сала има 30-40 седишта, помалата нуди 20.

Целосната сала има капацитет од 50. 

Технички подржани уреди:

 • ЛЦД проектор
 • проект-панел
 • табла на преклоп со 2 микрофони
 • 2 компјуери
 • интернет конекција
 • бежичен интернет
 • ласерски принтер
 • скенер и факс 

SALI ZA PROSLAVA

HOTEL FLAMENGO

HOTEL FLAMENGO
Site Hoteli I apartmani vo Makedonija po najdobri ceni,luksuzni hoteli I apartmani,iznajmuvanje na sobi vo sekoe vreme,sobi za edna vecer,online booking,raspolozlivi apartmani,pretsedatelski apartmani,kralski apartmani,online rezervacija na hotelski sobi,

КОРИСНИ ВИДЕО ПРЕЗЕНТАЦИИ:

 

 

 

 

3 STAR HOTEL SKOPJE MACEDONIA, 4 STAR HOTELS IN SKOPJE, AKOMODIM HOTELI SHKUP MAQEDONI, BEST ACCOMODATION IN SKOPJE, BEST DEALS ON HOTELS IN SKOPJE MACEDONIA, BEST PRICE HOTELS SKOPJE MACEDONIA, BOOK CHEAP HOTELS IN SKOPJE MACEDONIA, CHEAP APARTMENTS TO RENT IN SKOPJE MACEDONIA, CHEAP HOTEL DEALS IN SKOPJE MACEDONIA, CHEAP HOTEL RESERVATIONS SKOPJE MACEDONIA, CHEAP HOTEL ROOM SKOPJE MACEDONIA, CHEAP HOTEL ROOMS IN SKOPJE MACEDONIA, CHEAP HOTELS IN SKOPJE, CHEAP MOTELS IN SKOPJE MACEDONIA, CHEAPEST HOTELS SKOPJE MACEDONIA, CITY APARTMENT FOR RENT IN SKOPJE MACEDONIA, CONFERENCE ROOM SKOPJE MACEDONIA, CORNER ROOM SKOPJE MACEDONIA, DHOMA KONFERENCASH ME PAJISJE MULTIMEDIALE SHKUP, DHOMA KONFERENCASH NË SHKUP, DHOMA TEKE NË SHKUP, DISCOUNT HOTELS IN SKOPJE MACEDONIA, DOUBLE HOTEL ROOMS IN SKOPJE, DOUBLE ROOMS SKOPJE MACEDONIA, DOWNTOWN SKOPJE HOTELS, EDNOKREVETNI SOBI VO SKOPJE, EVTINI HOTELI SKOPJE, EXCLUSIVE APARTMENTS SKOPJE, EXCLUSIVE SKOPJE APARTMENTS, FIND A HOTEL SKOPJE MACEDONIA, FIND CHEAP HOTELS IN SKOPJE MACEDONIA, FITNES SKOPJE, FOUR STAR HOTEL SKOPJE MACEDONIA, HAN SHKUP, HOTEL, HOTEL BOOKING ONLINE SKOPJE MACEDONIA, HOTEL IN SKOPJE, HOTEL MAQEDONIA, HOTEL RESERVATION SKOPJE MACEDONIA, HOTEL ROOMS IN SKOPJE MACEDONIA, HOTEL SHKUP, HOTEL SKOPJE, HOTELE FITNESS SHKUP, HOTELI, HOTELI SKOPJE, HOTELI SKOPJE CENI, HOTELI SKOPJE MAKEDONIJA, HOTELI SKOPLJE, HOTELI SO BAZEN SKOPJE, HOTELI U SKOPLJU, HOTELI VO SKOPJE, HOTELS FOR CHEAP SKOPJE MACEDONIA, HOTELS IN SKOPJE, HOTELS IN SKOPJE CENTER, HOTELS IN SKOPJE CITY CENTRE, HOTELS ONLINE SKOPJE MACEDONIA, HOTELS WITH FREE INTERNET SKOPJE MACEDONIA, HOTELSKI SOBI, HOTELSKO SMESTUVANJE SKOPJE MAKEDONIJA, IZNAJMUVANJE NA KONFERENCISKI SALI VO SKOPJE, KAZINO, KONFERENCISKA SALA VO SKOPJE, KONFERENCISKI SALI SO MULTIMEDISKA OPREMA, KONFERENCISKI SALI VO SKOPJE, KONGRESNA SALA, LOW COST HOTELS IN SKOPJE MACEDONIA, LOW PRICE HOTELS IN SKOPJE MACEDONIA, LUXURY APARTMENTS SKOPJE, LUXURY HOTEL IN SKOPJE, LUXURY SKOPJE APARTMENTS, ME QIRA NGA DHOMAT E KONFERENCAVE NË SHKUP, MK RESTORANTE, MOTELE NË SHKUP, MOTELI VO SKOPJE, PRIVATE APARTMENT RENTALS SKOPJE MACEDONIA, RESTORAN, RESTORAN MK, RESTORAN SKOPJE, RESTORAN SKOPJE MK, RESTORANI MK, RESTORANI VO SKOPJE, RESTORANT SHKUP, RESTORANTE NË SHKUP, RESTORANTE SHKUP, ROOMS AND SUITES SKOPJE MACEDONIA, ROOMS WITH INTERNET SKOPJE MACEDONIA, SALA ZA SVECENOSTI SKOPJE, SALLA CEREMONIAL SHKUP, SHKUP MOTEL, SHKUP SALLË KONFERENCASH, SHORT STAY APARTMENTS SKOPJE MACEDONIA, SKOPJE ACCOMMODATION, SKOPJE HOSTEL, SKOPJE HOTEL, SKOPJE HOTELS, SKOPJE RESTORANI, SMESTUVANJE VO SKOPJE, SOBI SKOPJE, SOBI VO SKOPJE, STANDARD TWIN ROOM SKOPJE MACEDONIA, SUITE ROOM SKOPJE MACEDONIA, THE BEST SKOPJE HOTELS, TWIN BEDDED ROOMS SKOPJE MACEDONIA, TWIN ROOMS SKOPJE MACEDONIA, WHERE TO SLEEP IN SKOPJE MACEDONIA, WHO IS THE BEST HOTEL IN SKOPJE MACEDONIA, ЕДНОКРЕВЕТНИ СОБИ ВО СКОПЈЕ, ИЗНАЈМУВАЊЕ НА КОНФЕРЕНЦИСКИ САЛИ ВО СКОПЈЕ, КЕТЕРИНГ, КЕТЕРИНГ СКОПЈЕ, КОНГРЕСНА САЛА, КОНГРЕСНИ САЛИ, КОНФЕРЕНЦИСКА САЛА ВО СКОПЈЕ, КОНФЕРЕНЦИСКИ САЛИ ВО СКОПЈЕ, КОНФЕРЕНЦИСКИ САЛИ СО МУЛТИМЕДИСКА ОПРЕМА, МОТЕЛИ, МОТЕЛИ ВО СКОПЈЕ, МОТЕЛИ СКОПЈЕ, ПРЕНОЌИШТА, РЕСТОРАН, РЕСТОРАН СКОПЈЕ, РЕСТОРАНИ ВО СКОПЈЕ, РЕСТОРАНИ МК, РЕСТОРАНИ СКОПЈЕ, САЛА ЗА СВЕЧЕНОСТИ, СВЕЧЕНИ САЛИ, СЕМИНАРИ, СОБИ ХОСТЕЛИ ВО СКОПЈЕ, ХОСТЕЛИ СКОПЈЕ, ХОТЕЛ, ХОТЕЛ ВО ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ, ХОТЕЛИ, ХОТЕЛИ ВО СКОПЈЕ, ХОТЕЛИ КЕТЕРИНГ, ХОТЕЛИ МАКЕДОНИЈА, ХОТЕЛИ СКОПЈЕ, ХОТЕЛИ СО ФИТНЕС, ХОТЕЛИ ЦЕНИ, ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ СКОПЈЕ МАКЕДОНИЈА, APARTMANI MK,

 

 

 

 • image
 • rolplast
 • DERMA GIF
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image