• image
 • bibe
 • image
 • ТОЛОВСКИ
 • AL DEMIK
 • VEMA KRISTAL
 • image
 • meblo plus
 • ZVS
 • Art mebel

КУЈНИ, ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ, КУЈНИ СКОПЈЕ, ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ СКОПЈЕ, КУЈНИ ПО МЕРКА, IZRABOTKA NA KUJNI, KUJNI SKOPJE, KUJNI PO MERKA, KUJNI PO MERKA SKOPJE, IZRABOTKA NA KUJNI, KUJNI MK, KUJNI MODELI, KUJNI DIZAJN, MEBEL KUJNI, KUJNI OD MEDIJAPAN, KUJNI MAKEDONIJA, KUJNI I KOMODI, КУЈНИ МК, КУЈНИ МОДЕЛИ, КУЈНИ ДИЗАЈН, МЕБЕЛ КУЈНИ, КУЈНИ ОД МЕДИЈАПАН, КУЈНИ МАКЕДОНИЈА, КУЈНИ И КОМОДИ МОДЕРНИ КУЈНИ, MODERNI KUJNI,KUJNI PO NARACKA, KUJNI GALERIJA, UREDUVANJE NA KUJNI, ITALIJANSKI KUJNI, КУЈНИ ПО НАРАЧКА, КУЈНИ ГАЛЕРИЈА, УРЕДУВАЊЕ НА КУЈНИ, ИТАЛИЈАНСКИ КУЈНИ,

 

MEBEL NIKOV - proizvodstvo na mebel

 

Компанијата за мебел НИКОВ Веќе две децении професионално и одговорно произведува и проектира секаков вид ентериери соединувајки ги луксузот и економичноста како формула за својот препознатлив стил.

Основана е 1991 година во Струмица трансформирајки се од маалска во модерна корпорација во пресрет на новите стандарди за квалитет и естетика. Сега фирмата работи со сопствен производствен погон и два изложбени салони во Струмица и Скопје каде се регрутирани екипа специјалисти одговорни за обработка и крајниот изглед на мебелот. Готовите производи се изложуваат и во бројни изложбени салони во зем...повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:Балканска бр.2, Струмица, Македонија

www:      www.mebelnikov.com

tel:        +389 34. 34 86 11
fax:       +389 2. 277 30 99
e-mail:
BLIN DIZAJN

 

  

Мебелот  не опкружува нас во нашиот секојдневен живот – како декоративни елементи и практичен мебел. Со широк асортиман на производи ние ги задоволуваме сите ваши барања кои вие сакате да ги имате во вашите домови. Ако ви се потребни кревети, столици, кујни, дневни соби, спални соби и многу други работи кажете и ја  вашата имагинација на Blin Design и се ќе се реализира како што вие сакате. Базирани на нашето многу годишно искуство со високо совршен персонал, овде можете да направите...повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:ul. 101 bb Palatica Zelino Tetovo, Tetovo, Makedonija

www:      blin-design.com

tel:        070 682 768
fax:       076 206 777
e-mail:
tags:    САЛОН ЗА МЕБЕЛ, САЛОНИ ЗА МЕБЕЛ ТЕТОВО, САЛОН ЗА МЕБЕЛ ТЕТОВО, САЛОН ЗА МЕБЕЛ МК МАКЕДОНИЈА, SALON ZA MEBEL, SALONI ZA MEBEL, SALON ZA MEBEL TETOVO, SALON ZA MEBEL MK MAKEDONIJA, ДЕТСКИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, DETSKI SOBI TETOVO, DETSKI SOBI MAKEDONIJA, DETSKI SOBI MEBEL, MEBEL ZA DETSKI SOBI TETOVO, MEBEL DETSKI SOBI, DETSKI SOBI DIZAJN TETOVO, МЕБЕЛ ЗА ДЕТСКИ СОБИ, МЕБЕЛ ДЕТСКИ СОБИ, ДЕТСКИ СОБИ ДИЗАЈН, МАШКИ ДЕТСКИ СОБИ, ДЕТСКИСОБИ, ДЕЦКИ СОБИ, DECJI SOBI TETOVO, DECJA SOBA, MASKI DETSKI SOBI TETOVO, DETSKISOBI, DECKI SOBI, DETSKI SOBI UREDUVANJE, ДЕТСКИ СОБИ УРЕДУВАЊЕ, DETSKI SOBI ZA DVE DECA, ДЕТСКИ СОБИ ЗА ДВЕ ДЕЦА, МЕБЕЛИ ЗА ДЕТСКА, MEBELI ZA DETSKA TETOVO, DETSKA SOBA PO MERKA TETOVO, DETSKA SOBA PO NARACKA TETOVO, ДЕТСКА СОБА ПО МЕРКА, ДЕТСКА СОБА ПО НАРАЧКА, ДЕТСКИ СОБИ ЗА МАШКИ ЖЕНСКИ, DETSKI SOBI ZA MASKI ZENSKI, DETSKI SOBI PO MERKA TETOVO, DETSKI SOBI PO NARACKA TETOVO, ДЕТСКИ СОБИ ПО МЕРКА, ДЕТСКИ СОБИ ПО НАРАЧКА, СПАЛНИ, СПАЛНИ СОБИ, СПАЛНИ ТЕТОВО, МЕБЕЛ СПАЛНИ, SPALNI TETOVO, SPALNI SOBI, SPALNI TETOVO, MEBEL SPALNI, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, IZRABOTKA NA SPALNI SOBI, SPALNI SOBI MK, SPALNI SOBI TETOVO, KANCELARISKI MEBEL, KANCELARISKA FOTELJA, KANCELARISKA OPREMA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ ТЕТОВО, МАСА ЗА СОСТАНОЦИ ТЕТОВО, КАНЦЕЛАРИСКИ ФОТЕЉИ, КАНЦЕЛАРИСКА ОПРЕМА ТЕТОВО, KANCELARISKI MEBEL TETOVO, KANCELARISKI MEBEL MAKEDONIJA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ ТЕТОВО, KANCELARISKI MEBEL MK, IZRABOTKA NA KUJNI, KUJNI MK, KUJNI MODELI, KUJNI DIZAJN TETOVO, MEBEL KUJNI, KUJNI OD MEDIJAPAN, KUJNI MAKEDONIJA, KUJNI I KOMODI TETOVO, КУЈНИ ДИЗАЈН, КУЈНИ И КОМОДИ, KUJNI PO NARACKA, ITALIJANSKI KUJNI TETOVO, КУЈНИ ПО НАРАЧКА ТЕТОВО, УРЕДУВАЊЕ НА КУЈНИ, ИТАЛИЈАНСКИ КУЈНИ ТЕТОВО, СПАЛНИ, СПАЛНИ СОБИ, СПАЛНИ ТЕТОВО, МЕБЕЛ СПАЛНИ, SPALNI, SPALNI SOBI, SPALNI STRUMICA, MEBEL SPALNI, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ ТЕТОВО МАКЕДОНИЈА, IZRABOTKA NA SPALNI SOBI TETOVO, SPALNI SOBI MK, SPALNI SOBI TETOVO, TRPEZARII, ТРПЕЗАРИИ, ТРПЕЗАРИИ МАКЕДОНИИЈА, ТРПЕЗАРИИ ТЕТОВО, TRPEZARII TETOVO, TRPEZARII MAKEDONIJA, СОБНИ ВРАТИ МЕДИЈАПАН ТЕТОВО, SOBNI VRATI MEDIJAPAN, ИНДИВИДУАЛНИ ВРАТИ ТЕТОВО, INDIVIDUALNI VRATI, ВЛЕЗНИ ДРВЕНИ ВРАТИ ТЕТОВО, ВНАТРЕШНИ ВРАТИ ТЕТОВО, СОБНИ ВРАТИ ТЕТОВО, ВРАТИ ОД МЕДИЈАПАН ТЕТОВО, МЕДИЈАПАН ВРАТИ ТЕТОВО, ВРАТИ МАКЕДОНИЈА, ВРАТИ ТЕТОВО, ДРВЕНИ ВРАТИ ТЕТОВО, ФУРНИРАНИ ВРАТИ ТЕТОВО, VLEZNI DRVENI VRATI TETOVO, VNATRESNI VRATI TETOVO, SOBNI VRATI TETOVO, VRATI OD MEDIJAPAN TETOVO, MEDIJAPAN VRATI, VRATI MAKEDONIJA, VRATI TETOVO, DRVENI VRATI TETOVO, FURNIRANI VRATI, ВРАТИ ОД МАСИВ ТЕТОВО, ВРАТИ ОД ФУРНИР, МАКЕДОНСКИ ВРАТИ, ВРАТИ ОД ДРВО, VRATI OD MASIV TETOVO, VRATI OD FURNIR TETOVO, MAKEDONSKI VRATI, VRATI OD DRVO TETOVO, ВЛЕЗНИ ДРВЕНИ ВРАТИ, ВНАТРЕШНИ ВРАТИ ТЕТОВО, СОБНИ ВРАТИ ТЕТОВО
KIKO STIL

Кико Стил, произведува мебел по нарачка, кујни од секаков вид материјал по ваша желба, дневни соби, детски соби и мебел за Вашиот дом.

Употребуваме висококвалитетни материјали и оков со што осигуруваме врвен дизајн и долг рок на употреба. 

...


повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:ул. Гоце Делчев, Струмица, Македонија

M & M DIZAJN

Добредојдовте! 

 

M&M Dizajn Ви нуди пред се квалитет во изработката на мебел по Ваша мерка.

 

Ви нудиме мебел изработен од оплеменета иверка,

медијапан со висок сјај,

фурниран медијапан,

фарбан медијапан,

пластифициран медијапан.....во сите бои и дезени.

 

Дизајнот на Вашиот дом препуштете ни го нам а уживањето ќе Ви го препуштиме вам.

Дојдете да се уверите.

 

Ве очекуваме.

...


повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:ул. Маршал Тито 142, Струмица, Македонија

www:      facebook.com/ilija.mitev.50

tel:        078 450 047
e-mail:
ЕВРОСТИЛ - М

Фирмата за продажба на репроматеријали и производство на мебел "Евростил-М" започна во 2003 годин. На пазарот е позната по производство на мебел за домаќинствата, канцелариски мебел и секаков друг вид на мебел со висок квалитет, брза испорака и со рокови до кои доследно се придржуваме.

Во нашето сопствено производство користиме еколошки и природни материјали и секогаш сме подготвени да го приспособиме мебелот по ваша мерка.

Нашиот успех во текот на овие години се должи на исклучително високиот квалитет и подготвеноста на нашиот тим и поволните цени што ги нудиме.

...


повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:ул. "Гоце Делчев" 117, Strumica, Makedonija

www:      www.evrostil-m.mk

EKO DIZAJN - кујни

Со производство на мебел нашата фирма започна пред десет години. Искуството во оваа дејност е пренесено од  претходната генерација во семејството. На почетокот започнавме со четворица вработени и недоволно опремени со машини, а произведувавме поедноставни производи.

Во првите три години бројот на вработени го зголемивме и инвестиравме во современа машина за кроење на иверка и МДФ. До седмата година бројот на вработени се зголеми на тринаесет, а инвестиравме во повеке наменска машина за бушење и машина за обработка на кантови и челни површини.

Во последните три години бројот на вработени се зголемуваше етапно за да денес сме фирма со дваесет и двајца вработени. Исто та...повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:ul. Dimitar Cvetinov 39, Strumica, Makedonija

www:      ekodizajn.com

tel:        +389 34 347 170
fax:       +389 34 347 170
e-mail:
МАК-ПРИМЕКС

МАК ПРИМЕКС е една од познатите фирми кои стопанисуваат во општина Струмица.

Се вбројува во редот на успешните производители, кои имаат свој асортиман на тапацирани производи и се пласираат ширум Македонија и странство.

 Oснивана е на 01.07.1992 година, и за кратко време успеа да се наметне со својата производна програма и квалитетни производи на домашниот и странскиот пазар.

ВИДОВИ ПРОИЗВОДИ

Аголни гарнитури

Фотељи

Двоседи

Троседи

 

ЛокацијаМАК-ПРИМЕКС ДООЕЛ

Ново Добрејци бб....повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:Ново Добрејци бб, Струмица, Македонија

www:      makprimeks.com.mk

tel:        071239404 070214236
fax:       +389(34)343-634
e-mail:
tags:    САЛОНИ ЗА МЕБЕЛ СТРУМИЦА, САЛОН ЗА МЕБЕЛ СТРУМИЦА, САЛОН ЗА МЕБЕЛ МК МАКЕДОНИЈА, САЛОНИ ЗА МЕБЕЛ СТРУМИЦА МК МАКЕДОНИЈА, SALON ZA MEBEL, SALONI ZA MEBEL STRUMICA, SALON ZA MEBEL STRUMICA, SALON ZA MEBEL STRUMICA MAKEDONIJA, SALONI ZA MEBEL MK MAKEDONIJA, MEBEL MK, MEBEL, SALON ZA MEBEL, KANCELARISKI MEBEL STRUMICA MAKEDONIJA, IZRABOTKA NA MEBEL STRUMICA, KUJNI MEBEL STRUMICA, MEBEL VO STRUMICA, MEBEL MACEDONIA, MEBEL DIZAJN STRUMICA, KANCELARISKI MEB ELSTRUMICA, MEBEL SALONI STRUMICA, DIZAJN MEBEL STRUMICA, САЛОН ЗА МЕБЕЛ СТРУМИЦА, МЕБЕЛ МК, МЕБЕЛ, САЛОНИ ЗА МЕБЕЛ СТРУМИЦА, САЛОН ЗА МЕБЕЛ СТРУМИЦА, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ СТРУМИЦА, ИЗРАБОТКА НА МЕБЕЛ СТРУМИЦА, КУЈНИ МЕБЕЛ, МЕБЕЛ ВО СТРУМИЦА, МЕБЕЛ САЛОНИ СТРУМИЦА, ДИЗАЈН МЕБЕЛ СТРУМИЦА, МЕБЕЛ МАКЕДОНИЈА, MEBEL MAKEDONIJA, DNEVNI SOBI DIZAJN STRUMICA, DNEVNI SOBI UREDUVANJE STRUMICA, DNEVNI SOBI MK, MODERNI DNEVNI SOBI STRUMICA, DNEVNI SOBI STRUMICA, DNEVNI SOBI, DNEVNI SOOBI STRUMICA, MAKEDONIJA, ДНЕВНИ СОБИ СТРУМИЦА, ДНЕВНИ СОБИ, ДНЕВНИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, ДНЕВНИ СОБИ МЕБЕЛ СТРУМИЦА, ДНЕВНИ СОБИ ДИЗАЈН СТРУМИЦА, ДНЕВНИ СОБИ УРЕДУВАЊЕ СТРУМИЦА, СОБИ И КУЈНИ СТРУМИЦА, ДНЕВНИ СОБИ СТРУМИЦА МК, МОДЕРНИ ДНЕВНИ СОБИ СТРУМИЦА, МЕБЕЛ СТРУМИЦА, МЕБЕЛ ЗА ДОМА СТРУМИЦА, МЕБЕЛ СТРУМИЦА, МЕБЕЛ ЗА ДОМА СТРУМИЦА, МЕБЕЛ ЗА ДНЕВНИ СТРУМИЦА, АГОЛНИ ГАРНИТУРИ, ТРОСЕД MK, ДВОСЕД СТРУМИЦА MK, AGOLNI GARNITURI STRUMICAMK, TROSED STRUMICA MK, DVOSED STRUMICA MK, ТРОСЕДИ СТРУМИЦА МК, ДВОСЕДИ СТРУМИЦА МК, TROSEDI STRUMICA MK, DVOSEDI STRUMICA MK, ТАБУРЕТКИ СТРУМИЦА МАКЕДОНИЈА, ПРОДАЖБА НА ТАБУРЕТЕКИ СТРУМИЦА МАКЕДОНИЈА, ТАПАЦИРАНИ ПРОИЗВОДИ СТРУМИЦА МАКЕДОНИЈА, ПРОИЗВОДИ ОД ТАПАЦИР СТРУМИЦА МАКЕДОНИЈА, ФОТЕЉА СТРУМИЦА МАКЕДОНИЈА, ФОТЕЉИ СТРУМИЦА МАКЕДОНИЈА, ПРОДАЖБА НА ФОТЕЉИ СТРУМИЦА МАКЕДОНИЈА, КОЖНИ ФОТЕЉИ СТРУМИЦА МАКЕДОНИЈА, АГОЛНИ ГАРНИТУРИ СТРУМИЦА МАКЕДОНИЈА, ПЕТОСЕД СТРУМИЦА МАКЕДОНИЈА, TABURETKI STRUMICA MAKEDONIJA, PRODAZBA NA TABURETEKI STRUMICA MAKEDONIJA, TAPACIRANI PROIZVODI STRUMICA MAKEDONIJA, PROIZVODI OD TAPACIR STRUMICA MAKEDONIJA, FOTELJA STRUMICA MAKEDONIJA, FOTELJI STRUMICA MAKEDONIJA, PRODAZBA NA FOTELJI STRUMICA MAKEDONIJA, KOZNI FOTELJI STRUMICA MAKEDONIJA, AGOLNI GARNITURI STRUMICA MAKEDONIJA, PETOSED STRUMICA MAKEDONIJA, DNEVNI SOBI KOMODI, DNEVNI SOBI DIZAJN, DNEVNI SOBI UREDUVANJE, DNEVNI SOBI GALERIJA, DNEVNI SOBI I KUJNI, DNEVNI SOBI MK, MODERNI DNEVNI SOBI, DNEVNI SOBI SKOPJE, DNEVNI SOBI, DNEVNI SOOBI MAKEDONIJA, ДНЕВНИ СОБИ СКОПЈЕ, ДНЕВНИ СОБИ, ДНЕВНИ СОБИ МК, DNEVNI SOBI MK, САЛОН ЗА МЕБЕЛ, САЛОНИ ЗА МЕБЕЛ, САЛОН ЗА МЕБЕЛ СКОПЈЕ, САЛОН ЗА МЕБЕЛ МК МАКЕДОНИЈА, SALON ZA MEBEL, SALONI ZA MEBEL STRUMICA, SALON ZA MEBEL SKOPJE, SALON ZA MEBEL MK MAKEDONIJA, ДЕТСКИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, DETSKI SOBI STRUMICA MK, DETSKI SOBI MAKEDONIJA, DETSKI SOBI MEBEL, MEBEL ZA DETSKI SOBI, MEBEL DETSKI SOBI, DETSKI SOBI DIZAJN, МЕБЕЛ ЗА ДЕТСКИ СОБИ, МЕБЕЛ ДЕТСКИ СОБИ, ДЕТСКИ СОБИ ДИЗАЈН, МАШКИ ДЕТСКИ СОБИ, ДЕТСКИСОБИ, ДЕЦКИ СОБИ, DECJI SOBI, DECJA SOBA, MASKI DETSKI SOBI STRUMICA, DETSKISOBI, DECKI SOBI STRUMICA, DETSKI SOBI UREDUVANJE STRUMICA, ДЕТСКИ СОБИ УРЕДУВАЊЕ, DETSKI SOBI ZA DVE DECA STRUMICA, ДЕТСКИ СОБИ ЗА ДВЕ ДЕЦА, МЕБЕЛИ ЗА ДЕТСКА, MEBELI ZA DETSKA STRUMICA, DETSKA SOBA PO MERKA STRUMICA, DETSKA SOBA PO NARACKA, ДЕТСКА СОБА ПО МЕРКА, ДЕТСКА СОБА ПО НАРАЧКА, ДЕТСКИ СОБИ ЗА МАШКИ ЖЕНСКИ, DETSKI SOBI ZA MASKI ZENSKI, DETSKI SOBI PO MERKA STRUMICA, DETSKI SOBI PO NARACKA STRUMICA, ДЕТСКИ СОБИ ПО МЕРКА, ДЕТСКИ СОБИ ПО НАРАЧКА, KANCELARISKI MEBEL STRUMICA MAKEDONIJA, KANCELARISKA FOTELJA STRUMICA MK, KANCELARISKA OPREMA STRUMICA MAKEDONIJA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, МАСА ЗА СОСТАНОЦИ, КАНЦЕЛАРИСКИ ФОТЕЉИ, КАНЦЕЛАРИСКА ОПРЕМА, KANCELARISKI MEBEL STRUMICA MAKEDONIJA, KANCELARISKI MEBEL MAKEDONIJA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, KANCELARISKI MEBEL STRUMICA MAKEDONIJA, IZRABOTKA NA KUJNI STRUMICA, KUJNI MK, KUJNI MODELI STRUMICA, KUJNI DIZAJN STRUMICA, MEBEL KUJNI STRUMICA, KUJNI OD MEDIJAPAN STRUMICA, KUJNI MAKEDONIJA, KUJNI I KOMODI STRUMICA, КУЈНИ ДИЗАЈН, КУЈНИ И КОМОДИ, KUJNI PO NARACKA STRUMICA, ITALIJANSKI KUJNI STRUMICA, КУЈНИ ПО НАРАЧКА, УРЕДУВАЊЕ НА КУЈНИ, ИТАЛИЈАНСКИ КУЈНИ, МАСИ И СТОЛИЦИ, ПРОИЗВОДСТВО НА ДРВЕНИ МАСИ И СТОЛИЦИ, ДРВЕНИ МАСИ И СТОЛИЦИ, СТОЛИЦИ И МАСИ, ПРОИЗВОДСТВО НА СТОЛИЦИ И МАСИ, MASI I STOLICI, PROIZVODSTVO NA MASI I STOLICI STRUMICA, MASI I STOLICI STRUMICA, МАСИ И СТОЛИЦИ СТРУМИЦА, ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ И СТОЛИЦИ, ТРПЕЗАРИИ МАКЕДОНИИЈА, ТРПЕЗАРИИ СТРУМИЦА, TRPEZARII STRUMICA, TRPEZARII MAKEDONIJA, СПАЛНИ, СПАЛНИ СОБИ, СПАЛНИ СТРУМИЦА, МЕБЕЛ СПАЛНИ, SPALNI, SPALNI SOBI, SPALNI STRUMICA, MEBEL SPALNI, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, IZRABOTKA NA SPALNI SOBI, SPALNI SOBI MK, SPALNI SOBI STRUMICA, TRPEZARII, ТРПЕЗАРИИ, ТРПЕЗАРИИ МАКЕДОНИИЈА, ТРПЕЗАРИИ СКОПЈЕ, TRPEZARII STRUMICA, TRPEZARII MAKEDONIJA
MEBLO PLUS

 

За прекрасен дом и по ваш вкус

МЕБЛО ПЛУС

Комплетно опремување на Вашиот дом.

 

КУЈНИ

ТРПЕЗАРИИ

КЛУБ МАСИ

СПАЛНИ СОБИ

ДЕТСКИ/СОБИ ЗА МЛАДИ

ТВ СЕТ МЕБЕЛ

КОМОДИ....

и секаков мебел по Ваша желба!

 

 

...


повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:ул. Маршал Тито бр.239, Струмица, Македонија

tel:        +389(0)77 766 963
fax:       +389(0)78 827 898
e-mail:
MEBLO PLUS кујни

 

За прекрасен дом и по ваш вкус

МЕБЛО ПЛУС

Комплетно опремување на Вашиот дом.

 

КУЈНИ

ТРПЕЗАРИИ

КЛУБ МАСИ

СПАЛНИ СОБИ

ДЕТСКИ/СОБИ ЗА МЛАДИ

ТВ СЕТ МЕБЕЛ

КОМОДИ....

и секаков мебел по Ваша желба!

 

 

...


повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:ул. Маршал Тито бр.239, Струмица, Македонија

tel:        +389(0)77 766 963
fax:       +389(0)78 827 898
e-mail:
МЕБЕЛ 2000

Од работилница со мал капацитет основана на прагот од 2000 година прерасна во современ погон постојано следејќи ги желбите на...повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:Индустриска зона, Василевски пат бб, Strumica, Makedonija

www:      www.mebel2000.com

tel:        +389 (0)34/320 847
fax:       (0)34/320 847 и 070/214 698
e-mail:
МЕБЕЛ 2000

Од работилница со мал капацитет основана на прагот од 2000 година прерасна во современ погон постојано следејќи ги желбите на...повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:Индустриска зона, Василевски пат бб, Strumica, Makedonija

www:      www.mebel2000.com

tel:        +389 (0)34/320 847
fax:       (0)34/320 847 и 070/214 698
e-mail:
НИКОМИЛ - МИЛКОВСКИ Дооел

Никомил Милковски Дооел е реномирана фирма за изработка на мебел од најквалитетно дрво - за комплетно уредување на вашиот дом. Производите се со врвен дизајн а се разбира дека изработуваме и мебел по ваша нарачка и ваша сугестија за негово дизајнирање.

Вашата дневна соба, детска, трпезарија, ходници, ..... ќе добијат сосем нов изглед на богато и квалитетно опремен стан или куќа.

Илјадници задоволни клиенти се гарант за нашето работење.

...


повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:Василевски пат б.б., Струмица, Македонија

tel:        034 321159
fax:       034 326765
e-mail:
tags:    ВЛЕЗНИ ДРВЕНИ ВРАТИ, ВРАТИ, ПРОЗОРЦИ И ВРАТИ, ВНАТРЕШНИ ВРАТИ, СОБНИ ВРАТИ, ДРВЕНИ ВРАТИ И ПРОЗОРИ, ВРАТИ ОД МЕДИЈАПАН, МЕДИЈАПАН ВРАТИ, ВРАТИ МАКЕДОНИЈА, ВРАТИ СТРУМИЦА, ДРВЕНИ ВРАТИ, ПВЦ ВРАТИ, ВРАТИ И ПРОЗОРИ, ФУРНИРАНИ ВРАТИ, VLEZNI DRVENI VRATI, VRATI, PROZORCI I VRATI, VNATRESNI VRATI, SOBNI VRATI, DRVENI VRATI I PROZORI, VRATI OD MEDIJAPAN, MEDIJAPAN VRATI, VRATI MAKEDONIJA, VRATI STRUMICA, DRVENI VRATI, PVC VRATI, VRATI I PROZORI, FURNIRANI VRATI, МАСИ И СТОЛИЦИ, ПРОИЗВОДСТВО НА ДРВЕНИ МАСИ И СТОЛИЦИ, ДРВЕНИ МАСИ И СТОЛИЦИ, СТОЛИЦИ И МАСИ, ПРОИЗВОДСТВО НА СТОЛИЦИ И МАСИ, MASI I STOLICI, PROIZVODSTVO NA MASI I STOLICI, MASI I STOLICI SKOPJE, МАСИ И СТОЛИЦИ СКОПЈЕ, ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ И СТОЛИЦИ, СПАЛНИ, СПАЛНИ СОБИ, СПАЛНИ СТРУМИЦА, МЕБЕЛ СПАЛНИ, SPALNI, SPALNI SOBI, SPALNI STRUMICA, MEBEL SPALNI, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, IZRABOTKA NA SPALNI SOBI, SPALNI SOBI MK, SPALNI SOBI STRUMICA, TRPEZARII, ТРПЕЗАРИИ, ТРПЕЗАРИИ МАКЕДОНИИЈА, ТРПЕЗАРИИ СКОПЈЕ, TRPEZARII STRUMICA, TRPEZARII MAKEDONIJA, DNEVNI SOBI KOMODI, DNEVNI SOBI DIZAJN, DNEVNI SOBI UREDUVANJE, DNEVNI SOBI GALERIJA, DNEVNI SOBI I KUJNI, DNEVNI SOBI MK, MODERNI DNEVNI SOBI, DNEVNI SOBI SKOPJE, DNEVNI SOBI, DNEVNI SOOBI MAKEDONIJA, ДНЕВНИ СОБИ СКОПЈЕ, ДНЕВНИ СОБИ, ДНЕВНИ СОБИ МК, IZRABOTKA NA KUJNI, KUJNI MK, KUJNI MODELI, KUJNI DIZAJN, MEBEL KUJNI, KUJNI OD MEDIJAPAN, KUJNI MAKEDONIJA, KUJNI I KOMODI, КУЈНИ ДИЗАЈН, КУЈНИ И КОМОДИ, KUJNI PO NARACKA, ITALIJANSKI KUJNI, КУЈНИ ПО НАРАЧКА, УРЕДУВАЊЕ НА КУЈНИ, ИТАЛИЈАНСКИ КУЈНИ, МАСИ И СТОЛИЦИ, ПРОИЗВОДСТВО НА ДРВЕНИ МАСИ И СТОЛИЦИ, ДРВЕНИ МАСИ И СТОЛИЦИ, СТОЛИЦИ И МАСИ, ПРОИЗВОДСТВО НА СТОЛИЦИ И МАСИ, MASI I STOLICI, PROIZVODSTVO NA MASI I STOLICI, MASI I STOLICI SKOPJE, МАСИ И СТОЛИЦИ СКОПЈЕ, ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ И СТОЛИЦИ, TRPEZARII, ТРПЕЗАРИИ, ТРПЕЗАРИИ МАКЕДОНИИЈА, ТРПЕЗАРИИ СКОПЈЕ, TRPEZARII SKOPJE, TRPEZARII MAKEDONIJA, САЛОН ЗА МЕБЕЛ, САЛОНИ ЗА МЕБЕЛ, САЛОН ЗА МЕБЕЛ СКОПЈЕ, САЛОН ЗА МЕБЕЛ МК МАКЕДОНИЈА, SALON ZA MEBEL, SALONI ZA MEBEL, SALON ZA MEBEL SKOPJE, SALON ZA MEBEL MK MAKEDONIJA, ДЕТСКИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, DETSKI SOBI SKOPJE, DETSKI SOBI MAKEDONIJA, DETSKI SOBI MEBEL, MEBEL ZA DETSKI SOBI, MEBEL DETSKI SOBI, DETSKI SOBI DIZAJN, МЕБЕЛ ЗА ДЕТСКИ СОБИ, МЕБЕЛ ДЕТСКИ СОБИ, ДЕТСКИ СОБИ ДИЗАЈН, МАШКИ ДЕТСКИ СОБИ, ДЕТСКИСОБИ, ДЕЦКИ СОБИ, DECJI SOBI, DECJA SOBA, MASKI DETSKI SOBI, DETSKISOBI, DECKI SOBI, DETSKI SOBI UREDUVANJE, ДЕТСКИ СОБИ УРЕДУВАЊЕ, DETSKI SOBI ZA DVE DECA, ДЕТСКИ СОБИ ЗА ДВЕ ДЕЦА, МЕБЕЛИ ЗА ДЕТСКА, MEBELI ZA DETSKA, DETSKA SOBA PO MERKA, DETSKA SOBA PO NARACKA, ДЕТСКА СОБА ПО МЕРКА, ДЕТСКА СОБА ПО НАРАЧКА, ДЕТСКИ СОБИ ЗА МАШКИ ЖЕНСКИ, DETSKI SOBI ZA MASKI ZENSKI, DETSKI SOBI PO MERKA, DETSKI SOBI PO NARACKA, ДЕТСКИ СОБИ ПО МЕРКА, ДЕТСКИ СОБИ ПО НАРАЧКА, KANCELARISKI MEBEL, KANCELARISKA FOTELJA, KANCELARISKA OPREMA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, МАСА ЗА СОСТАНОЦИ, КАНЦЕЛАРИСКИ ФОТЕЉИ, КАНЦЕЛАРИСКА ОПРЕМА, KANCELARISKI MEBEL SKOPJE, KANCELARISKI MEBEL MAKEDONIJA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ СКОПЈЕ, KANCELARISKI MEBEL MK
МЕБЕЛ ЕС ЕФ

Опремени деловни објекти:

Преку 40 филијали на ТТК Банка ширум Република Македонија

Визба Валандово (Агрикор Корпорација)

Хотел Гранд Плаза (Комплекс Македнија)

Џонсон Метти

Хотел Мис Стоун

Бензински пумпи Тритерол бенз

Кинески ресторан Шангај - Скопје

Парфимерии Рефан - Струмица

Нико Компјутери - Струмица

Хелена Конфекција - Струмица и Куклиш

Ескон Инжинеринг

Адвокатска канцеларија - Ване Андреев

ПЗУ Триводалиеви

Аптека Велнес

Опремени индивидуални објекти:

Преку 100 комплетно опремени индивидуални куќи и станови

Голем број делумно опремени индивидуални ...повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:Индустриска зона Исток б.б с. Дабиле, Strumica, Makedonija

www:      mebelsf.com.mk

tel:        +389 34 330 100
fax:       +389 2 2672 923
e-mail:
ЕМ ДИЗАЈН

Продажен салон
Благоја Стевковски бр.156
Тел: +3892 2521 - 562

ЕМ ДИЗАЈН е креативна компанија која се занимава со дизајнирање, 3D проектирање и целосно производство на секаков тип на мебел и ентериер. Почетоците на компанијата датираат уште од 1992 година. Како основа и главна цел на компанијата е секогаш на клиентите да се одговори со квалитет и цени достапни за самите нив.

Сето тоа резултира за компанијата да прерасне во регионален лидер во она коешто го нуди како компанија. Нашата компанија располага со проектантско биро, производствен погон и со изл...повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:Огњан Прица ( Антон Попов ) бр. 27, Skopje, Makedonija

www:      emdizajn.com.mk

tel:        +389 2 6142 300
fax:       +389 2 2521 562
e-mail:
КРИСТИНА ДАМИЛ

 

КРИСТИНА ДАМИЛ е трговско претпријатие кое се бави со трговија на мебел од домашно и странско производство.

Производите се увезуваат од познатите странски фирми:

 

Каза Италија - Србија, Матис - Србија, Матисмебел - Србија,Тахирович - Србија, Мита - Србија, Филиповиќ - Србија, Дрвопродукт Коциќ - Србија, Додиќ - Србија, Миленбос - Србија, Дрвопромет - Србија, ВапексС- Дрим - рбија, Пегасус - Србија, Вин - Србија.

 

КРИСТИНА ДАМИЛ исто така соработува и со домашните производители на мебел:

 АЛ МАК и ИНТЕР ЕКСПОРТ од ...повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:Ѓорче Петров 117, Skopje, Makedonija

www:      www.kristinadamil.com.mk

tel:        +389 2 20 50 755
fax:       +389 2 24 01 250
e-mail:
tags:    СПАЛНИ, СПАЛНИ СОБИ, СПАЛНИ СКОПЈЕ, МЕБЕЛ СПАЛНИ, SPALNI, SPALNI SOBI, SPALNI SKOPJE, MEBEL SPALNI, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, IZRABOTKA NA SPALNI SOBI, SPALNI SOBI MK, SPALNI SOBI SKOPJE, САЛОН ЗА МЕБЕЛ, САЛОНИ ЗА МЕБЕЛ, САЛОН ЗА МЕБЕЛ СКОПЈЕ, САЛОН ЗА МЕБЕЛ МК МКАКЕДОНИЈА, САЛОНИ ЗА МЕБЕЛ МК МАКЕДОНИЈА, SALON ZA MEBEL, SALONI ZA MEBEL, SALON ZA MEBEL SKOPJE, SALON ZA MEBEL MK MKAKEDONIJA, SALONI ZA MEBEL MK MAKEDONIJA, ДЕТСКИ СОБИ, ДЕТСКИ СОБИ СКОПЈЕ, ДЕТСКИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, DETSKI SOBI SKOPJE, DETSKI SOBI MAKEDONIJA, DETSKI SOBI, DETSKI SOBI MEBEL, MEBEL ZA DETSKI SOBI, DOMA MEBEL DETSKI SOBI, MEBEL DETSKI SOBI, DETSKA SOBA MEBEL, MEBEL DETSKI, DETSKI SOBI ZA DECA, TRPEZARII, ТРПЕЗАРИИ, ТРПЕЗАРИИ МАКЕДОНИИЈА, ТРПЕЗАРИИ СКОПЈЕ, TRPEZARII SKOPJE, TRPEZARII MAKEDONIJA, МАСИ И СТОЛИЦИ, ДЕТСКИ КРЕВЕТЧИЊА, КРЕВЕТИ НА СПРАТ, ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ, МАСИ И СТОЛИЦИ ЗА УГОСТИТЕЛСТВО, КОЖЕН ТАПАЦИР, ПЛАТНЕН ТАПАЦИР, MASI I STOLICI, DETSKI KREVETCINJA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, KANCELARISKI MEBEL, MASI I STOLICI ZA UGOSTITELSTVO, КУЈНИ, ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ, КУЈНИ СКОПЈЕ, ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ СКОПЈЕ, КУЈНИ ПО МЕРКА, IZRABOTKA NA KUJNI, KUJNI SKOPJE, KUJNI PO MERKA, KUJNI PO MERKA SKOPJE, IZRABOTKA NA KUJNI, KUJNI MK, KUJNI MODELI, KUJNI DIZAJN, MEBEL KUJNI, KUJNI OD MEDIJAPAN, KANCELARISKI MEBEL, KANCELARISKA FOTELJA, KANCELARISKA OPREMA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, МАСА ЗА СОСТАНОЦИ, КАНЦЕЛАРИСКИ ФОТЕЉИ, КАНЦЕЛАРИСКА ОПРЕМА, KANCELARISKI MEBEL SKOPJE, KANCELARISKI MEBEL MAKEDONIJA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ СКОПЈЕ, KANCELARISKI MEBEL MK, DNEVNI SOBI KOMODI, DNEVNI SOBI DIZAJN, DNEVNI SOBI UREDUVANJE, DNEVNI SOBI GALERIJA, DNEVNI SOBI I KUJNI, DNEVNI SOBI MK, MODERNI DNEVNI SOBI, DNEVNI SOBI SKOPJE, DNEVNI SOBI, DNEVNI SOOBI MAKEDONIJA, ДНЕВНИ СОБИ СКОПЈЕ, ДНЕВНИ СОБИ, ДНЕВНИ СОБИ МАК, МАСИ И СТОЛИЦИ, ПРОИЗВОДСТВО НА ДРВЕНИ МАСИ И СТОЛИЦИ, ДРВЕНИ МАСИ И СТОЛИЦИ, СТОЛИЦИ И МАСИ, ПРОИЗВОДСТВО НА СТОЛИЦИ И МАСИ, MASI I STOLICI, PROIZVODSTVO NA MASI I STOLICI, MASI I STOLICI SKOPJE, МАСИ И СТОЛИЦИ СКОПЈЕ, ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ И СТОЛИЦИ
ПИРАМИДА

 

Доо Пирамида е компанија од областа на дрвната индустрија, формирана во 1994 година со приватен капитал. Главна дејност е производство на мебел, како и проектирање и изведба на ентериери.

Пласманот на нашите производи е фокусиран на домашниот пазар, како и повеќегодишен извоз во Р. Грција.

Производството опфаќа широк асортиман на мебел, наменет за секаков вид ентериер, индивидуални куки и станови, деловни простории, салони, хотелски соби, ресторани, кафетерии, дискотеки и слично.

Кара...повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:Ул. Климент Охридски б.б., Strumica, Makedonija

www:      www.piramidadesign.com.mk

tel:        +389 34 344 890
fax:       +389 34 347 604
e-mail:
Euro Design Antique

Еуро Дизајн Антик е реномирана фирма за изработка на мебел по нарачка. Специјалност ни е изработка на сите видови кујни по нарачка, и тоа: 

- масивно дрво (бука, цреша, махагони и др.)

- од медијапан во различни бои и нијанси.

- работните плочи на кујните се изработуваат ...повеќе >

Category:КУЈНИ

tel:        +389 77 834 942
fax:       +389 77 746 100
e-mail:
АРТ МЕБЕЛ

Диспоситиво Дооел, основана 2009год. е фабрика за производство на мебел, со услуга на комплетно ентериерно уредување на Вашиот дом.

Нашите темели се комбинација на современ дизајн и врвна технологија, се со цел да се создаде производ индивидуален за секој простор,

ентериер кој плени со оригиналност, дизајн, како и ергономија, а пред се квалитет.

Главен фокус на производство, се високо квалитетни, луксузни кујни, дизајнирани од тим на млади професионалци,

препознатливи по едноставниот, а функционален дизајн, со најголема слобода на планирање и искористеност на просторот.

Изработка...повеќе >

Category:КУЈНИ

Address:ul. Tale hristov br.2, Skopje, Makedonija

www:      www.dispositivo.mk

tel:        +389 75 451 248
fax:       +389 2 5111 585
e-mail:
tags:    САЛОН ЗА МЕБЕЛ, САЛОНИ ЗА МЕБЕЛ, САЛОН ЗА МЕБЕЛ СКОПЈЕ, САЛОН ЗА МЕБЕЛ МК МАКЕДОНИЈА, SALON ZA MEBEL, SALONI ZA MEBEL, SALON ZA MEBEL SKOPJE, SALON ZA MEBEL MK MAKEDONIJA, ДЕТСКИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, DETSKI SOBI SKOPJE, DETSKI SOBI MAKEDONIJA, DETSKI SOBI MEBEL, MEBEL ZA DETSKI SOBI, MEBEL DETSKI SOBI, DETSKI SOBI DIZAJN, МЕБЕЛ ЗА ДЕТСКИ СОБИ, МЕБЕЛ ДЕТСКИ СОБИ, ДЕТСКИ СОБИ ДИЗАЈН, МАШКИ ДЕТСКИ СОБИ, ДЕТСКИСОБИ, ДЕЦКИ СОБИ, DECJI SOBI, DECJA SOBA, MASKI DETSKI SOBI, DETSKISOBI, DECKI SOBI, DETSKI SOBI UREDUVANJE, ДЕТСКИ СОБИ УРЕДУВАЊЕ, DETSKI SOBI ZA DVE DECA, ДЕТСКИ СОБИ ЗА ДВЕ ДЕЦА, МЕБЕЛИ ЗА ДЕТСКА, MEBELI ZA DETSKA, DETSKA SOBA PO MERKA, DETSKA SOBA PO NARACKA, ДЕТСКА СОБА ПО МЕРКА, ДЕТСКА СОБА ПО НАРАЧКА, ДЕТСКИ СОБИ ЗА МАШКИ ЖЕНСКИ, DETSKI SOBI ZA MASKI ZENSKI, DETSKI SOBI PO MERKA, DETSKI SOBI PO NARACKA, ДЕТСКИ СОБИ ПО МЕРКА, ДЕТСКИ СОБИ ПО НАРАЧКА, DNEVNI SOBI KOMODI, DNEVNI SOBI DIZAJN, DNEVNI SOBI UREDUVANJE, DNEVNI SOBI GALERIJA, DNEVNI SOBI I KUJNI, DNEVNI SOBI MK, MODERNI DNEVNI SOBI, DNEVNI SOBI SKOPJE, DNEVNI SOBI, DNEVNI SOOBI MAKEDONIJA, ДНЕВНИ СОБИ СКОПЈЕ, ДНЕВНИ СОБИ, ДНЕВНИ СОБИ МАК, DNEVNI SOBI KOMODI, DNEVNI SOBI DIZAJN, DNEVNI SOBI UREDUVANJE, DNEVNI SOBI GALERIJA, DNEVNI SOBI I KUJNI, DNEVNI SOBI MK, MODERNI DNEVNI SOBI, DNEVNI SOBI SKOPJE, DNEVNI SOBI, DNEVNI SOOBI MAKEDONIJA, ДНЕВНИ СОБИ СКОПЈЕ, ДНЕВНИ СОБИ, ДНЕВНИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, ДНЕВНИ СОБИ МЕБЕЛ СКОПЈЕ, ДНЕВНИ СОБИ КОМОДИ, ДНЕВНИ СОБИ ДИЗАЈН, ДНЕВНИ СОБИ УРЕДУВАЊЕ, ДНЕВНИ СОБИ ГАЛЕРИЈА, ДНЕВНИ СОБИ И КУЈНИ, ДНЕВНИ СОБИ МК, МОДЕРНИ ДНЕВНИ СОБИ, АГОЛНИ ГАРНИТУРИ, ТРОСЕД, ДВОСЕД, AGOLNI GARNITURI, TROSED, DVOSED, KANCELARISKI MEBEL, KANCELARISKA FOTELJA, KANCELARISKA OPREMA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, МАСА ЗА СОСТАНОЦИ, КАНЦЕЛАРИСКИ ФОТЕЉИ, КАНЦЕЛАРИСКА ОПРЕМА, KANCELARISKI MEBEL SKOPJE, KANCELARISKI MEBEL MAKEDONIJA, КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ СКОПЈЕ, КУЈНИ, ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ, КУЈНИ СКОПЈЕ, ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ СКОПЈЕ, КУЈНИ ПО МЕРКА, IZRABOTKA NA KUJNI, KUJNI SKOPJE, KUJNI PO MERKA, KUJNI PO MERKA SKOPJE, IZRABOTKA NA KUJNI, KUJNI MK, KUJNI MODELI, KUJNI DIZAJN, MEBEL KUJNI, KUJNI OD MEDIJAPAN, МАСИ И СТОЛИЦИ, ПРОИЗВОДСТВО НА ДРВЕНИ МАСИ И СТОЛИЦИ, ДРВЕНИ МАСИ И СТОЛИЦИ, СТОЛИЦИ И МАСИ, ПРОИЗВОДСТВО НА СТОЛИЦИ И МАСИ, MASI I STOLICI, PROIZVODSTVO NA MASI I STOLICI, MASI I STOLICI SKOPJE, МАСИ И СТОЛИЦИ СКОПЈЕ, ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ И СТОЛИЦИ, TRPEZARISKI MASI I STOLICI, TRPEZARISKI STOLICI, TRPEZARISKI MASI, СПАЛНИ, СПАЛНИ СОБИ, СПАЛНИ СКОПЈЕ, МЕБЕЛ СПАЛНИ, SPALNI, SPALNI SOBI, SPALNI SKOPJE, MEBEL SPALNI, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ, ИЗРАБОТКА НА СПАЛНИ СОБИ МАКЕДОНИЈА, IZRABOTKA NA SPALNI SOBI, SPALNI SOBI MK, SPALNI SOBI SKOPJE, СЕ ЗА ДОМОТ, МЕБЕЛ ЗА ДОМА, SE ZA DOMOT, MEBEL ZA DOMA, TRPEZARII, ТРПЕЗАРИИ, ТРПЕЗАРИИ МАКЕДОНИИЈА, ТРПЕЗАРИИ СКОПЈЕ, TRPEZARII SKOPJE, TRPEZARII MAKEDONIJA, СЕ ЗА ДОМОТ, МЕБЕЛ ЗА ДОМА, SE ZA DOMOT, MEBEL ZA DOMA, КОЖНИ ГАРНИТУРИ, KOZNI GARNITURI, GARNITURI OD KOZA, ГАРНИТУРИ ОД КОЖА
Дома Мебел

Дома Мебел е трговско претпријатие кое се бави со увоз и продажба на мебел од земјите на поранешна Југославија, во најголем дел од Словенија. Знаењето, искуството и моќната свест за мисијата на фирмата не доведоа на едно од водечките места во нашата гранка во Македонија. Во периодот од 1992 до денес цело време ја шириме и усовршуваме нашата дејност така што денес располагаме со два најрепрезентативни продажни салони со вкупна површина околу 2000 метри квадратни каде што обезбедуваме понуда по принципот “се за домот“. При изборот на добавувачи сме многу конзервативни што ни овозможува на нашите ценети купувачи да им понудиме врвен квалитет, дизајн и функц...повеќе >

Category:КУЈНИ

Домиталиа

 Домиталиа се појавува како новост на македонскиот пазар со појдовна идеја за претставување на докажани италијански брендови. Затоа, не само преку производите, туку ќе бидеме присутни и во делот за советување и препораки. На овој сегмент ќе му обрнеме посебно внимание тргнувајќи од потребата да пренесеме повратна врска од пазарот и секако да ја идентификуваме вашата вистинска потреба во процесот на дизајнирањето на вашиот дом или работен простор. Исто така, ќе се надградиме и со рубрика за совети од искусни дизајнери и архитекти кои ќе ви укажат на тоа кои се најчестите грешки кои можете да ги направите во процесот на креирањето на вашиот дом, кои потоа м...повеќе >

Category:КУЈНИ

 • GEBR
 • GEBRUD
 • GEBR
 • image
 • kislorod
 • image
 • SRCE
 • skopje hotel
 • ad mebel
 • tac
 • alfa
 • termalkonfort
 • bimaks plus
 • колбико
 • ABC rent a car
 • H20
 • DAVOR
 • nikov mebel
 • novoselski
 • ГЛОБАЛ
 • NAROM
 • GEKO
 • NEURO
 • image
 • image
 • дреам мебел
 • image